Umutlarla Yaşayabilmek


Umutlarla Yaşayabilmek
Merhabalar…
Herkesin birşeyler doğrultusunda umutlarının var olmasına inananlardan mısınız yoksa bu görüşe katılmayanlardan mısınız ?

Umut
İnsanlar umutlarıyla , hayalleriyle yaşarlar.Birşeyi yapabilmek , yapmak için hayal etmek sonra umudunu kaybetmeden bunu gerçekleştirmesi gerekir.
Zaten şöyle bir şeyde var, umutlarınızı yitirmediğiniz sürece moraliniz bozulmamış olacak dolayısı ile mutluluğunuzu kaybetmediğinizden suratınız asık da gezmeyeceksiniz.Aslında ben bunları yazıyorum ama bunu kendime de sordum…
Ben umudumu her konuda yitiriyor değilim ama yitirmiyor da değilim.Mantıklı olduğu sürece hiçbirşey imkansız olmamalıdır.Bugün burada kötü durumda olduğunuzda iyi durumda olabilirsiniz.Ama elbette bu tam tersi de olmayacak diye birşey yok amaç iyi halden kötü hale geçtiğinizde umutlarınızı yitirmemek zaten ve tekrar eski günlere , iyi günlerinizi yakalayabilmek olmalıdır.
Bu doğrultuda en önemli etkenlerden biriside elbette herşey insanın kendi içinde bitse dahi çevresini oluşturan kişilerin ona verdiği moraldir.Çevrenizin size etkisi oldukça büyüktür.Mantıklı düşüncelerinizle umutlarınızı kaybetmediğiniz mutlu günlerde görüşmek üzere…

Umutlarla Yaşayabilmek ile Benzer Yazılar:

23 Nisan 2010 Saat : 4:55

Umutlarla Yaşayabilmek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

kişisel web günlüğü , ekonomi yazıları , sosyal medya yazıları ,  Son Yazılar FriendFeed
reklam
reklam
reklam
reklam

Kimler İzliyor Kimler