Bu vakte kadar neredeydiniz ?


Merhabalar şu anda yoldayım…İnternetten haberlere biraz bakayım dedim haberler genelde Filistin ve Orta Doğu ‘ da Türkiye üzerine içeriklerde.Ha bir de bugun başlayacak olan Güney Afrika Dünya Kupası hakkında haberler var…
Neyse ben yaklaşık 4-5 yıldı bu kadar üstüne düşüldüğünü görmemiştim bu Filistin Halkı için.Evet tamam bizim insanlarımız o yardım gemilerinde öldürüldü.Bu çok üzücü orada o olaylara tanık olan insanların psikolojileride bozulmuştur.Bunları söylemeden edemeyeceğin fakat şimdi işin bu yönünü biraz kenara bırakıp ülkemizde ve dünyadaki birçok medya kuruluşunun derdinin ne olduğunu tam olarak anlayabilmiş değililm.Neden mi ?
Bu vakte kadar neredeydiniz kardeşim.Filistin yılarrdır bu durumda sizler hergün o bardan şu sanatçı şununla çıktı haberlerini yapacağınıza önce bu tür sorunlara öncelik verseydinizya ! Ne oldu şimdi konu bu , başlık bu yalan dolu haberlerde ortaya çıkmaya başlıyor.Orda yaşanan dram üzerinden insanlar rant sağlıyorlar ve bu böyle giderse eminim artacaktırda.Efendim ne var yani bizim iç sorunlarımız da oluyor.Hergün şehit haberleri duymaktan bıktık.Sayın askeri yetkililer……
Onlarda İsrail nüfüsü  8 milyon bizim askelerimiz 10 milyon diye bir açıklama okudum yine geçenlerde o zaman o sorunları çözünüz artık ve siz medya safları sizlerde artık biraz GERÇEKçi olmalısınız bunun vakti geldi !

Bu vakte kadar neredeydiniz ? ile Benzer Yazılar:

11 Haziran 2010 Saat : 3:18

“Bu vakte kadar neredeydiniz ?” için 2 Yorum

  1. Protestan diyor ki:

    1 arap için asla değmez .. değmezzzz.!! tarihte bizi hep satanlar bunlar dğeilmiydi ? şimdi adamların g.tlerini kurtarmaya çalışmanın hiç bir mantığı yok… saçmalık..

  2. yaqmr diyor ki:

    qerçktn haklısn bu olaylar sait olan her kesin psikolejsni bozmştr..

Bu vakte kadar neredeydiniz ? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

kişisel web günlüğü , ekonomi yazıları , sosyal medya yazıları ,  Son Yazılar FriendFeed
reklam
reklam
reklam
reklam

Kimler İzliyor Kimler

Ekonomi Haberleri


Web Statistics